Apie mus

Mūsų įmonės vykdoma veiklos sritis plati – nuo vaizdų perkėlimo ant marškinėlių ar puodelių, iki graviravimo ant įvairių paviršių bei sudėtingų figūrų išpjaustymo lazeriu. Nepriekaištingą mūsų produkcijos kokybę nulemia sukaupta patirtis, kvalifikuoti darbuotojai bei aukštos klasės moderni įranga. Patirtis, aukšto lygio įrankiai bei kliento poreikių suvokimas yra priežastys kodėl mes esame vieni lyderių rinkoje.
Graviravimo, vaizdų spausdinimo, pjaustymo lazeriu paslaugos gali būti panaudotos dovanų gamybai, verslo atributikos kūrimui, darbams, kuriems atlikti reikalingas reikalingas ypatingas preciziškumas. Kreipkitės į mus pasikonsultuoti, atsakysime į jums iškilusius klausimus, o mūsų specialistai įgyvendins jūsų idėjas.

PASLAUGOS

Antspaudų gamyba

Gaminame įvairių tipų bei formų antspaudus: vardinius, rekvizitų, apvalius įmonių, reljefinius, rašiklius su spaudu, individualaus dizaino bei spalvotus. Antspaudai yra graviruojami ant gumos, todėl yra nepriekaištingos kokybės ir pagaminami greitai.

Verslo dovanos ir suvenyrai

Ieškote išskirtinių dovanų savo partneriams ar klientams, suvenyrų ar dovanų švenčių proga? Ateikite pas mus ir mes jums padėsime išgryninti jūsų idėją.

Graviravimas lazeriu

Lazerio pagalba galime išgraviruoti tikslų, precizišką, ilgaamžį vaizdą. Personalizuotas graviravimas – vienas populiariausių būdų personalizuoti dovanas.

Sveikinimų gamyba

Popierius dėl savo storio ir struktūros yra bene lengviausiai pjaunamų medžiagų. Lazeriu galima pjauti bet kokio storio popierių ar kartoną.

Personalizuoti puodeliai

Vaizdo perkėlimas ant puodelio pagal jūsų idėją. Norite nustebinti žmogų, turite linksmų prisiminimų kartu ar norite padovanoti praktišką dovaną? Puodelis juk puiki dovana.

Ženkliukų gamyba

Ženkliukų formų bei dydžių ir dizaino įvairovė suteikia galimybę juos pritaikyti beveik visoms progoms. Sukursime individualų dizainą pagal jūsų idėją.

Dėlionių gamyba

Vis sunkiau sekasi nustebinti aplinkinius dovanojamomis dovanomis? Mes turime jums pasiūlymą, padovanokite dėlionę!

Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinė kortelė yra jūsų sėkmingo verslo įvaizdžio dalis, todėl mes suprantame kaip svarbu yra turėti kokybišką vizitinę kortelę, kuri atspindėtų jūsų darbo specifiką.

Atsiliepimai

Dirbame su šia kompanija jau eilę metų. Puikus ir malonus aptarnavimas, nuostabus kolektyvas yra neatsiejama šios firmos dalis. Užsakymai vykdomi operatyviai, visada norimos prekės gaunamos greitai ir laiku. Reklaminiai darbai atliekami kruopščiai ir be pretenzijų. Niekada neturėjome jokių nusiskundimų šios firmos darbu. Tikimės ir toliau taip maloniai ir šiltai bendradarbiauti.
Renata

Bendradarbiavimas su UAB “Bostemus” mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti su užsakovu. Jie nepamiršta smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai, atsakingai ir laiku.
Ačiū ir sėkmės Jums!

Rasa

Džiugu tai, kad užsisakius gana didelį kiekį produkcijos, darbai buvo atlikti greitai ir nepriekaištingai. Prireikus kreipsiuos dar kartą, rekomenduoju ir kitiems.

Dovilė

MUS GALITE RASTI