Graviravimas lazeriu

Graviravimas – tai medžiagos paviršiaus struktūrinių savybių formavimas, pasitelkiant kompiuterį, kompiuterines programas ir lazerio spindulį. Lazerio pagalba galime išgraviruoti tikslų, precizišką, ilgaamžį vaizdą. Personalizuotas graviravimas – vienas populiariausių būdų personalizuoti dovanas.

Unikalios dovanos – nupirkti ir padovanoti masinės gamybos dovaną tampa vis rečiau populiaru. Jeigu padovanosite masinės gamybos daiktą, bet personalizuotą–išgraviruotą, tai tas daiktas jau taps ypatingu. Graviravimo dėka galite įamžinti jums svarbią, reikšmingą ar patinkančia frazę, sentenciją, simbolius ant jūsų norimo daikto.

Lazerinis graviravimas daiktams suteikia asmeniškumo, susieja su tuo asmeniu, kam jis yra adresuotas. Išgraviruota gali būti ne tik dovana, bet ir jūsų asmeninis daiktas, kuris jums yra svarbus ir turi tam tikrą reikšmę.

Norite padovanoti dovaną, bet tokios nerandate? Suraskite panašią ir mes ją papildysime jūsų norimais elementais, arba pasakykite ko ieškote ir mes pagaminsime. Pavyzdžiui, norite vazos su gėlėmis, bet nerandate? Nupirkite tikro stiklo vazą ir mes išgraviruosime gėles. Radote metalinį pakabutį? Atneškite jį mums ir mes išgraviruosime jūsų norimą tekstą, inicialus ar net zodiako ženklą.

Turite ypatingą šventę ir norite įamžinti tai jums brangioje dovanoje? Auksinis/sidabrinis žiedas, metalinis pakabutis, šaukštelis, laikrodis ar kita jums brangi dovana gali būti išgraviruota su jūsų norimu tekstu ar inicialais.

Lazerio pagalba galime ne tik išgraviruoti, bet ir išpjauti jums norimą vaizdą. Tai galime padaryti iš popieriaus, medžio, plastiko ar odos.

Dirbate įmonėje, kur yra daug panašių įrankių ir norite juos pasižymėti, išskirti? Atneškite jį mums, mes išgraviruosime jūsų norimą simbolį ar tekstą.

Graviruoti galime praktiškai visas medžiagas: medieną, metalizuotą plastiką, popierių, gumą, akmenį, metalą, odą ar stiklą.